Akce školy 2016-2017

ZÁVODY VE SJEZDU: Konečně jsme se dočkali pořádné sněhové nadílky a po čtyřech letech se mohly konat závody ve sjezdu na čemkoli. Děti závodily ve dvou disciplínách: nejdelší dojezd a paralelní slalom. Vítězové dostali sladkou odměnu, na všechny účastníky čekala drobná odměna.

VÁNOCE VE ŠKOLE: Poslední den školy před vánočními prázdninami se ve škole konala tradiční vánoční besídka. Na děti čekalo bohaté občerstvení, včetně přípitku „rychlými špunty“. Děti si připravily krátká vystoupení, ale samozřejmě se nejvíce těšily na dárky a následující volno.

KROUŽKY: Na škole pracuje celkem 7 kroužků, většinou je vedou zaměstnanci školy. V pondělí probíhá kroužek anglického jazyka pro 1. a 2. ročník a taneční kroužek, oba pod vedením p. uč. Ludmily Činčurové. Úterý je vyhrazeno pro kroužek sportovní, který vede p. uč. Olga Chomoutová. Středa patří kroužku vaření, jednu skupinu vede p. řed. Jana Seiwaldová a druhou paní Petra Marešová. Ve čtvrtek přijíždí paní Jitka Ledabylová na kroužek výtvarný. V pátek je počítačový kroužek pro třetí ročník pod vedením pana Tomáše Horáčka. Týden uzavírá kroužek hry na flétnu, který vede p. uč. Olga Chomoutová.